Best Eye Studio

O firmie

Agencja Reklamowa Best Eye Studio

powstała z pasji do filmu i potrzeby realizacji form filmowych. Została założona w 2014 roku w Opolu, lecz nasze działania obejmują już całą Polskę.

W Best Eye Studio zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową, e-PR, reklamą i marketingiem. Nasz zespół składa się głównie z doświadczonych absolwentów szkół filmowych, dlatego oferowane przez nas produkcje odznaczają się najwyższą jakością. Współpracujemy z wykwalifikowanymi grafikami i copywriterami, dzięki czemu możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania sprzyjające promocji każdej działalności.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy pragną promować siebie, swoją firmę czy inicjatywę. Do każdego projektu przykładamy jak największą wagę wykazując się kreatywnością i nowatorstwem. Działamy z pasją, co przekłada się na naszą efektywność.

Skutecznie działamy w branży filmowej i telewizyjnej, realizując głównie filmy promocyjne i spoty reklamowe. Od początku 2016 roku zaczęliśmy prężnie działać w zakresie obejmującym filmowanie z powietrza, czyli zdjęcia z drona. Obecnie rozwijamy kolejny filar naszej działalności – jest nim produkcja teledysków.

Best Eye Studio stawia na partnerskie relacje z Klientami i taką współpracę cenimy sobie najbardziej. Jesteśmy dla Ciebie, pracujemy dla Ciebie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zawsze wypracowujemy najlepsze rozwiązanie.  Sprawdź nas, a sam się przekonasz!

Best Eye Studio – Produkcja Teledysków, Filmy Reklamowe, Filmy Promocyjne, Spoty Reklamowe.